PROSPAN® 20 mg/ml pilieni iekšķīgai lietošanai, šķīdums

Kvalitatīvais un kvantitatīvais sastāvs


1 ml šķīduma satur aktīvo vielu: 20 mg efejas lapu sausā ekstrakta Hederae helicis folii extractum siccum) ((5-7, 5) :1). Ekstraģents: etilspirts 30 tilp. %.

1 ml atbilst 29 pilieniem.

Satur 47 tilp. % etilspirta.

Palīgvielu saraksts

Nātrija saharīns, anīsa eļļa, fenheļa eļļa, piparmētras eļļa, attīrīts ūdens, 96% etilspirts.

Terapeitiskās indikācijas

Pieaugot sūdzībām par hroniskiem bronhu iekaisumiem (hronisks bronhīts, bronhiāla astma), akūts elpošanas ceļu katars (iekaisums), kas noris ar klepu (akūts bronhīts ar vai bez obstrukcijām).

Devas un lietošanas veids

Bērniem no 1 līdz 4 gadu vecumam lieto pa 12 pilieniem (atbilst 25,2 mg žāvētu efejas lapu ekstraktam) 3 reizes dienā, bērniem no 4 līdz 10 gadiem – pa 16 pilieniem (atbilst 33,6 mg žāvētu efejas lapu ekstraktam) 3 reizes dienā, bērniem no 10 gadu vecuma un pieaugušiem – pa 24 pilieniem (atbilst 50,4 mg žāvētu efejas lapu ekstrakts) 3 reizes dienā.

Pilieni jālieto pirms ēdienreizēm. Bērniem iesakām pilienus lietot kopā ar augļu sulu.

Ārstēšanas ilgums atkarīgs no slimības veida un smaguma pakāpes; pat viegla elpceļu iekaisuma gadījumā ārstēšanai jāilgst vismaz 1 nedēļu.

Lai nodrošinātu noturīgu terapeitisko efektu PROSPAN® pilienu lietošana jāturpina vēl 2-3 dienas pēc simptomu izzušanas.

Maksimāli pieļaujamā cena aptiekā ar iekļautu PVN sastāda 7.93 EUR

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju! Pirms lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. Bezrecepšu medikaments.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Pilnu zāļu aprakstu skatīt www.vza.gov.lv

Bezrecepšu medikaments. Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai. Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Reklāmas devējs A/S Sirowa Rīga.