PROSPAN® 7mg/ml sīrups

Kvalitatīvais un kvantitatīvais sastāvs


1 ml sīrupa satur aktīvu vielu: 7 mg efejas lapu sausā ekstrakta Extractum folii Hederae helicis siccum ((5-7,5):1) Ekstraģents: etilspirts 30 tilp. %).

Palīgviela: 2,5ml sīrupa satur 0,963 g sorbīta (E 420), kas atbilst 0,08 MV.

Terapeitiskās indikācijas

Pieaugot sūdzībām par hroniskiem bronhu iekaisumiem (hronisks bronhīts, bronhiāla astma),akūts elpošanas ceļu katars (iekaisums), kas noris ar produktīvu klepu (akūts bronhīts ar vai bez obstrukcijām).

Devas un lietošanas veids

Zīdaiņiem un bērniem līdz 6 gadu vecumam lieto pa 2.5 ml sīrupa (atbilst 35 mg žāvētu efejas lapu ekstraktam) 2 reizes dienā, bērniem no 6 līdz 12 gadiem – pa 5 ml (atbilst 70 mg žāvētu efejas lapu ekstraktam) sīrupa 2 reizes dienā, bērniem no 12 gadu vecuma un pieaugušiem – pa 5ml sīrupa (105 mg žāvētu efejas lapu ekstrakts) 3 reizes dienā. Dozēt ar klāt pievienoto mērtrauciņu. Pirms lietošanas sakratīt!

Sīrups jālieto no rīta vai pusdienlaikā un vakarā.

Ārstēšanas ilgums atkarīgs no slimības veida un smaguma pakāpes; pat viegla elpceļu iekaisuma gadījumā ārstēšanai jāilgst vismaz 1 nedēļu.

Lai nodrošinātu noturīgu terapeitisko efektu PROSPAN® sīrupa lietošana jāturpina vēl 2-3 dienas pēc simptomu izzušanas.

Maksimāli pieļaujamā cena aptiekā ar iekļautu PVN sastāda 8.58 EUR.

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju! Pirms lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. Bezrecepšu medikaments.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Pilnu zāļu aprakstu skatīt www.vza.gov.lv

 

Bezrecepšu medikaments. Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai. Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Reklāmas devējs A/S Sirowa Rīga.