PROSPAN® 65 mg putojošās tabletes

Hederae helicis folii extractum siccum


Kvalitatīvais un kvantitatīvais sastāvs

1 tablete satur 65 mg efejas lapu sausā ekstrakta [5-7,5 :1].

[Ekstraģents: 30% etanols].

Palīgvielu saraksts

Bezūdens citronskābe, nātrija hidrogēnkarbonāts, bezūdens nātrija karbonāts, mannīts, simetikons, saharīna nātrija sāls, nātrija ciklamāts, nātrija citrāts, sorbīts, vidējas ķēdes triglicerīdi, polioksil 40 hidrogenēta rīcineļļa, smaržviela.

/viena PROSPAN® 65 mg putojošā tablete satur 151,33 mg nātrija/.

Terapeitiskās indikācijas

Akūts elpceļu katars (iekaisums) ar klepu; simptomātiskai hronisku, iekaisīgu bronhiālo slimību ārstēšanai.

Devas un lietošanas veids

Pieaugušajiem un pusaudžiem (> 12 gadi) jālieto 1 putojošā tablete 2 reizes dienā, bērniem (4 - 12 gadi) jālieto puse putojošās tabletes 3 reizes dienā, pirms lietošanas šķīdinot glāzē ar karstu vai aukstu ūdeni (apmēram 200 ml).

Ārstēšanas ilgums ir atkarīgs no klīnisko simptomu veida un smaguma, tomēr ārstēšana jāturpina vismaz vienu nedēļu pat vieglos elpceļu iekaisuma gadījumos.

Lai nodrošinātu noturīgu terapeitisko efektu PROSPAN® putojošo tablešu lietošana jāturpina vēl 2-3 dienas pēc simptomu izzušanas.

Lietošanas instrukcijā pacientam ir norādīts, ka pastāvīgu simptomu vai arī elpas trūkuma, drudža un strutainu vai asiņainu krēpu gadījumā nekavējoties jākonsultējas ar ārstu.

Maksimāli pieļaujamā cena aptiekā ar iekļautu PVN sastāda 7.77 EUR.

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju! Pirms lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. Bezrecepšu medikaments.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Pilnu zāļu aprakstu skatīt www.vza.gov.lv

Bezrecepšu medikaments. Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai. Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Reklāmas devējs A/S Sirowa Rīga.